Asistence

ADROJA autoservis - pneuservis  Autoservis a pneuservis pro osobní, užitkové a lehké NA vč. moderní autodiagnostiky. Prodej pneu, přezutí i nízkoprof. a offroad pneu. Po dohodě autoservis i mimo prac. dobu. Mobilní servis - asistenční služby při nehodě nebo poruše, odtah vozidla. NISSAN PATROL GR II 3.0Di

ADROJA autoservis - pneuservis
Autoservis a pneuservis pro osobní, užitkové a lehké NA vč. moderní autodiagnostiky. Prodej pneu, přezutí i nízkoprof. a offroad pneu. Po dohodě autoservis i mimo prac. dobu. Mobilní servis - asistenční služby při nehodě nebo poruše, odtah vozidla.

ADROJA autoservis - pneuservis  Autoservis a pneuservis pro osobní, užitkové a lehké NA vč. moderní autodiagnostiky. Prodej pneu, přezutí i nízkoprof. a offroad pneu. Po dohodě autoservis i mimo prac. dobu. Mobilní servis - asistenční služby při nehodě nebo poruše, odtah vozidla.

   
SERVISMOBIL ADROJA zajišťuje motoristům prostřednictvím Nissan Patrol GRII nepřetržitou a co nejrychlejší profesionální pomoc, pokud se dostanete do nouzové situace spojené s nepojízdností vašeho vozidla.    
Na příklad: technické poruchy, dopravní nehody, vandalismu, záměnou paliva, pokusu o odcizení vozidla, odcizení vozidla, zdravotní indispozice řidiče, ztrátou nebo zlomením klíčů k vozidlu, nebo jejich zabouchnutím.    
Zprovozníme vozidlo přímo na místě. Pokud to není možné, odtáhneme vaše vozidlo do našeho autoservisu Adroja, a tam vozidlo opravíme.    
Asistenční služby jsou poskytovány pro osobní a lehké užitkové vozidla kategorií M1 a N1    
     
ADROJA autoservis - pneuservis  Autoservis a pneuservis pro osobní, užitkové a lehké NA vč. moderní autodiagnostiky. Prodej pneu, přezutí i nízkoprof. a offroad pneu. Po dohodě autoservis i mimo prac. dobu. Mobilní servis - asistenční služby při nehodě nebo poruše, odtah vozidla. ADROJA autoservis - pneuservis  Autoservis a pneuservis pro osobní, užitkové a lehké NA vč. moderní autodiagnostiky. Prodej pneu, přezutí i nízkoprof. a offroad pneu. Po dohodě autoservis i mimo prac. dobu. Mobilní servis - asistenční služby při nehodě nebo poruše, odtah vozidla. ADROJA autoservis - pneuservis  Autoservis a pneuservis pro osobní, užitkové a lehké NA vč. moderní autodiagnostiky. Prodej pneu, přezutí i nízkoprof. a offroad pneu. Po dohodě autoservis i mimo prac. dobu. Mobilní servis - asistenční služby při nehodě nebo poruše, odtah vozidla. ADROJA autoservis - pneuservis  Autoservis a pneuservis pro osobní, užitkové a lehké NA vč. moderní autodiagnostiky. Prodej pneu, přezutí i nízkoprof. a offroad pneu. Po dohodě autoservis i mimo prac. dobu. Mobilní servis - asistenční služby při nehodě nebo poruše, odtah vozidla.
ADROJA autoservis - pneuservis  Autoservis a pneuservis pro osobní, užitkové a lehké NA vč. moderní autodiagnostiky. Prodej pneu, přezutí i nízkoprof. a offroad pneu. Po dohodě autoservis i mimo prac. dobu. Mobilní servis - asistenční služby při nehodě nebo poruše, odtah vozidla. ADROJA autoservis - pneuservis  Autoservis a pneuservis pro osobní, užitkové a lehké NA vč. moderní autodiagnostiky. Prodej pneu, přezutí i nízkoprof. a offroad pneu. Po dohodě autoservis i mimo prac. dobu. Mobilní servis - asistenční služby při nehodě nebo poruše, odtah vozidla.    
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

ADROJA pneu-servis
Mařenice 19

Po-Pá 8-11 12-17 hod.
SO 9.00-12.00

tel.: +420 608 521 539
e-mail: info@adroja.cz