Kity pro auta

Autoservis pneuservis Adroja ceníky oleje Statoil Castrol Paramo Delphi. Provádíme opravy osobních a lehkých užitkových automobilů všech značek se specializací na automobily koncernu Volkswagen (ŠKODA, VW, SEAT, AUDI). Nejnovější diagnostika SuperVag. Jsme specialisté na přezouvání nízkoprofilových a offroad pneu. Kity pro auta na olej

 

Pro Vaši přehlednost Vám přinášíme jednoduchý přehled našich sad pro přestavby auta na olej.

 

SUPER EASY - cena od 5400 Kč včetně DPH - AKCE

Ekonomická dvounádržová přestavbová sada. Přepínání mezi naftou a rostlinným olejem je manuální pomocí kolébkového vypínače. Před koncem jízdy přepne obsluha zpět na naftu, čímž dojde k proplachu celého systému a přípravě k novému nastartování na naftu. Více zde.

EASY - cena od 9200 Kč včetně DPH
Základní dvounádržová přestavbová sada pro auto na olej doplněná o předehřívaný filtr paliva, který zaručuje hladké filtrování oleje i při nižších teplotách. Součástí sady je i základní spojovací materiál. Více zde.

STANDARD - cena od 15790 včetně DPH
Střední třída pro úpravu auta na olej. K přepnutí na rostlinný olej dochází zcela automaticky po dosažení potřebné teploty. Před koncem jízdy je motor velmi rychle (30 s - 1 min) propláchnut naftou pro další bezproblémové nastartování. Tuto sadu lze doporučit pro většinu aut, a to včetně těch moderních (např. nová Škoda Octavia, atp.) Více zde.


COMFORT - cena od 17900 Kč včetně DPH - TOP
Adroja nabízí jak autoservis tak pneuservis. Provádíme opravy osobních a lehkých užitkových automobilů všech značek se specializací na automobily koncernu Volkswagen (ŠKODA, VW, SEAT, AUDI).  Přezouváme kola všech typů (osobní, dodávky, lehké nákladní, s rozměrem 10" - 22", s průměrem do 1m a šířkou do 390mm). Jsme specialisté na přezouvání nízkoprofilových a offroad pneu. Špičková dvounádržová sada s automatickým přepínáním na rostlinný olej a s rychlým a úsporným proplachem. Obsahuje všechny technologické vymoženosti, jako je ohřívaný filtr rostlinného oleje, pomocné čerpadlo a tři elektromagnetické ventily Pevekoil vyvinuté ve spolupráci s naší firmou speciálně pro auta na rostlinný olej. Více zde.

ADROJA pneu-servis
Mařenice 19

Po-Pá 8-11 12-17 hod.
SO 9.00-12.00

tel.: +420 608 521 539
e-mail: info@adroja.cz