Detail

235/55 R17 98W Pirelli P NERO 1. 869,- kč


Rozměr:

Index:

Našecena cena

Naše cena

Běžná cena prodejní

 

 

bez DPH

s DPH

s DPH

235/55 R17

98 W do 270km/h

1869,-

2224,-

7800,- kč

 

Dočastně vyprodáno

 

Schváleno do prvovýbavy vozu Ford Mustang
Potřeby a očekávání řidičů se stávají více sofistikovanými, zvláště pak u uživatelů vozů top kvality. Sportovně a rychle jezdící řidiči, jeden z cílů Pirelli, vyžadují nízko profilové pneumatiky s většími koly a vyšší nosností.

Ve snaze jako vždy velmi rychle reagovat na požadavky trhu, Pirelli uvedlo na trh P Zero Nero, pneumatiku předurčenou pro "soft" a "hard" tuning , která doplňuje P Zero Kolekci. Slogan P Zero Nero je "pracuje pilněji, funguje lépe", který je odvozen ze dvou hlavních charakteristik:

Výkon na maximum
Zvýšená úroveň nosnosti (Extra Load) napomáhá k udržení výkonu jak sportovních vozů, kombi verzí s plnou zátěží tak samozřejmě těžkým a silným upraveným vozům. Nová technologie zajišťuje dostatečnou nosnou kapacitu bez jakýchkoliv kompromisů komfotu řízení. Právě díky profilu, konstrukci nárazníku (nylonový pás pod úhledm 0° z nových, tepelně stabilních materiálů) a ocelových pásů kordu s optimalizovanou vnitřní tenzí, které lépe rozkládají tlak zatížení.

Radost z řízení
Využití platformy designu P Zero a inovativní struktury poskytuje jednotný výkon za všech jízdních podmínek. P Zero Nero může zvýšit "sportovní výkon" Vašeho vozu pozoruhodným záběrem, přesným brzděním, ovladatelností při zachování bezpečnosti i na mokré vozovce. Originální styl a design podtrhují sportovní původ této pneumatiky.

P Zero Nero není jen ideální volbou pro alternativní použití větších rozměrů pneumatik/ráfků, ale také odrazem individuality řidiče.

ADROJA pneu-servis
Mařenice 19

Po-Pá 8-11 12-17 hod.
SO 9.00-12.00

tel.: +420 608 521 539
e-mail: info@adroja.cz